В "Зона култура" говорим с художничката Цветана Гумеля, която тази вечер открива изложба в пловдивската галерия "ХебросАрт" от 18 часа.
С "Езотерични пейзажи II" на Гумеля - тя ни споделя своите немислими гледни точки и доказва, че художникът не е просто възторжен или критичен наблюдател.
Доверява ни една обърната представа за уж добре познатия ни свят. А всъщност сигурни ли сме, че морето е синьо, пише галеристът Таня Банкова.
Българският трюфел е хит на европейския пазар, а брането му е сред високо платените професии у нас. Това твърдят търговци, които се занимават с..
" Ако се опитат да предизвикат предсрочни избори във Варна, много силно ще настъпят мотиката . Благо Коцев ще си ги спечели", предупреди председателят..
В страна, в която често чуваме за фалити на болници, липса на лекари и пациенти, които търсят помощ на километри от дома си, в Тутракан има едно място,..