Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Райони без ток

Снимка: Енерго Про

Шумен

На 10.02.2020 г. от 09:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: южната част на с. Радко Димитриево по пътя за Бургас (ТП Училище и ТП Автоспирка).
Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 09:30 ч. и от 16:30 ч. до 17:00 ч. в районите на с. Ветрище, с. Дибич, с. Радко Димитриево (ТП Център, ТП Стопански двор и ТП Телеугояване 1 и 2).

На 10.02.2020 г. от 09:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Ветрище.

На 10.02.2020 г. от 09:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: южната част на с. Радко Димитриево по пътя за Бургас (ТП Училище и ТП Автоспирка).

Разград

До 14.02.2020 г. от 08:30 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Сваленик - улиците "Черно море", "Н. Петков", "Шейново", "Ела", "Церовска река", "6-ти септември", "Баба Тонка", "В. Левски", "Д. Лавчев", "Ст. Караджа", "Пирин", "Марица", "Демокрация", "Отец Паисий", "Р. Гладев", "Изгрев", "Роза" и "Н. Петков". Прекъсването ще бъде само в делничните дни за посочения период..

До 28.02.2020 г. от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Прелез - улиците: "В. Левски", "Черни връх", "Мусала", "Искър", "Вихрен", "Рила", "Пирин", "Шипка", "В. Коларов", Й. Йовков" и част от "Лудогорие". Прекъсването ще бъде само в делнични дни за посочения период.
Русе

До 28.02.2020 г. от 08:00 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Николово: ТП 1 и улиците: "Липник", "Стефан Караджа", "Хаджи Димитър".

До 28.02.2020 г. от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Кошарна: ТП1 и улиците: “Албена“, “Бузлуджа“, “В. Левски“, “Вихрен“, “З. Стоянов“, “З. Чампоев“, “Рила“, “Родопи“, “Стара планина“, “Т. Каблешков“, “Тинтява“, “Хр. Смирненски“.


До 14.02.2020 г. от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Тетово: захранените от ЕП Беловец до разделителната точка на мерене: ТП „ТКЗС“, ТП „Птицеферма“, КТП „Кладенец“, Кариера Тетово.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
ВИЖТЕ ОЩЕ

Слънчев вторник

Температурите на въздуха тази сутрин  в Североизточна България са: минус 2 градуса в Шумен, минус 1 – в Търговище, 0 в Разград, плюс 1 в Русе и Силистра. В Шумен атмосферното налягане е 1001  хектопаскала – по-високо от нормалното за месеца, слабо ще се колебае; относителната влажност на въздуха е 93 %. Днес над по-голямата част от района..

публикувано на 04.03.25 в 06:27

Планово без ток във вторник

Ремонти и профилактика на съоръженията за доставка на електроенергия ще са причина за спиране на тока в населени места отСевероизточна България и днес, на 4 март, съобщават от Енерго-про. В Русенска област от 8:30 ч. до 16:00 ч. ще бъде прекъснато електрозахранването в района на с. Басарбово. В Силистренска област от 8:30 ч. до..

публикувано на 04.03.25 в 05:30

Музеите в региона са отворени

От 9.30 до 13.00 ч. е отворено за посещение Славейковото училище, където може да се види изложбата „Реликви на свободата”. Тя представя ценности от музейния фонд, свързани с Руско-турската освободителна война (1877-1878) и Освобождението на нашия град. Показани са знаковото знаме на Българската земска войска, реликви от някогашното руско военно..

публикувано на 03.03.25 в 09:46

Облачността намалява

Още сутринта преваляванията и по южното крайбрежие ще спрат, а по-късно започналото намаление на облачността над Североизточна България ще обхване и останалите райони. Преди обед на места ще е мъгливо. Ще духа слаб, по Черноморието до умерен северен вятър.  Ще продължи да прониква по-студен въздух и максимални температури ще останат близки до..

публикувано на 03.03.25 в 07:49

Седмична прогноза

На 3 март валежите навсякъде ще спрат, облачността ще е променлива. Вятърът от север ще се усили до умерен и с него ще прониква по-студен въздух. Минималните температури ще са между -1° и +4°. Максималните температури най-често ще са от 5° до 8°. Следобед вятърът постепенно ще отслабне, във вътрешността на района облачността ще намалее до слънчево...

публикувано на 02.03.25 в 14:44

Арест за изнудване и заплахи

ГДБОП арестува петима за изнудване и заплахи, сред които трима чужденци. Това съобщиха от Апелативна прокуратура- Варна.  Спецоперацията е  реализирана на територията на областите Ямбол и Пловдив на 28 февруари 2025 г. от служители на ГДБОП от секторите в Шумен, Сливен и Пловдив, под надзора на Окръжна прокуратура – Шумен.  В момент на отнемане..

публикувано на 02.03.25 в 11:34

Ден за прошка

Православните християни празнуват днес Прошка, Неделя Сиропустна или Сирни заговезни. От утре започва Великият пост, който продължава 40 дни до Възкресение Христово - Великден. Традицията  на Сирни Заговезни изисква всеки да поиска и да даде прошка на хората около себе си. Повечето ритуали и обреди символизират възраждащата се природа. На трапезата..

публикувано на 02.03.25 в 07:21