MAX1.BG – компанията за хостинг и облачни услуги празнува своя пети рожден ден.
Първи стъпки и бърз растеж в хостинг индустрията
MAX1.BG започва своята дейност през 2019 година с ясната мисия да предоставя висококачествени хостинг услуги, а в центъра на нещата - са техните клиенти.
„Доволният клиент е в основата на нашия успех и това ще продължи да бъде ОСНОВЕН ПРИОРИТЕТ в работата ни“, споделят Дамян Енчев и Ивелин Тодоров, собственици на Max1.
Пет години по-късно MAX1.BG може да се похвали с множество клиенти, които ползват техните услуги. Тези компании идват от различни индустрии и сектори, което подчертава гъвкавостта и способността на компанията да отговори на различни нужди и изисквания. От малки стартиращи предприятия до големи корпорации, всички те намират в MAX1.BG надежден партньор.
Хостинг на Max
MAX1.BG предлага широк спектър от услуги, които включват
VPS Хостинг, споделен хостинг, WordPress хостинг, имейл хостинг, наети сървъри, домейни, SSL сертификати, бекъп на данни и спам защита.Тези услуги са предназначени да отговорят на нуждите както на малки, така и на големи бизнеси, като предлагат гъвкавост и мащабируемост. Една от основните причини за успеха на компанията е нейният ангажимент към предоставяне на най-високото ниво на услуга на своите клиенти.
Партньорствата с водещи доставчици като cPanel и CloudLinux позволяват на MAX1.BG да предложи на своите клиенти стабилни и сигурни хостинг решения, които са лесни за управление и поддръжка.
В партньорство с VIVACOM, компанията осигурява на своите клиенти още по-голяма сигурност и надеждност. Изборът на Data Center East на VIVACOM като основно място за колокация на техните сървъри гарантира, че данните на клиентите ще са достъпни през 99.9% от времето. Това означава, че клиентите могат да бъдат сигурни, че уеб проектите им ще бъдат онлайн и ще функционират безпроблемно, без да се притесняват за загуба на данни или прекъсвания в следствие на DDoS атаки, malware заразяване или спам атаки.
От думите на Дамян Енчев и Ивелин Тодоров от Max1 става ясно, че компанията ще остане фокусирана върху предоставянето на гъвкави и сигурни хостинг решения, които отговарят на нуждите на съвременния бизнес.
ПЛАТЕНА ПУБЛИКАЦИЯ
116 държавни имота от определените за продажба са поискали кметовете от страната. Това каза министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов. Много от тях могат да станат социални центрове за уязвими хора. 750 млн. лв. ще получи държавата по Плана за възстановяване и устойчивост, с които ще бъдат ремонтирани всички 84 домове за стари хора в..
Минималната работна заплата ще бъде малко над 1200 лв. До дни, когато ще излязат данните на националната статистика за средното трудово възнаграждение, ще се изчисли точно колко ще бъде от следващата година. Това каза министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов, който заедно с кмета на Шумен Христо Христов дадоха началото на..
Министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов, заедно с кмета на община Шумен Христо Христов и кмета на село Царев брод Стефан Живков направиха първа копка на социалния дом. В него ще бъдат настанени 15 души с психични разстройства. Новата услуга ще предостави изключтелно добри условия за живот. Това е част от политиката и на..
Два мащабни улични ремонта започват от днес в Шумен. Символичен старт на проектите даде кметът на община Шумен Христо Христов. Става въпрос за цялостно преасфалтиране и подмяна на канализация по бул. „Симеон Велики“ и ул. „Университетска“. Проектът за „Университетска“ е доста сериозен. "Може да се каже, че ние не инвестираме в асфалт, а инвестираме в..
В 14:08 часа в РДПБЗН Шумен е получен сигнал, че горят сухи треви и храсти в землището на село Друмево. Унищожена е овощна градина, съобщиха от Областната дирекция на МВР- Шумен. На място са изпратени два екипа на РСПБЗН Шумен След намесата на огнеборците пожарът е локализиран и потушен, като не е допуснато разпространението в посеви с площ около 200..
След проведени оперативно-издривателни действия за противодействие на престъпления с наркотици служители на РУ Шумен са задържали 17-годишен младеж. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР. При извършено претърсване в дома му е намерено и иззето вейп-устройство, като веществото в него предстои да бъде изследвано. Образувано е досъдебно..
Стефан Калинов, възпитаник на СУ„Сава Доброплодни“ – Шумен, отличник на випуск 2025 и носител на почетното отличие „Национална диплома“ – признание, с което министърът на образованието ежегодно удостоява всички зрелостници с успех 6.00 в дипломата за средно образование и на държавните зрелостни изпити, продължава да бъде сред най-активните и отличавани..