Добро утро в четвъртък ще ви каже ранобудният екип на Радио Шумен - Бояна Петрова с най-хубавия музикален избор и Цветелина Георгиева с най-актуалната информация от Североизтока.
Даже и най-студоустойчивите включиха климатици, печки и зареждат камините с дърва. Ще ви припомним със Стефка Савова в утрото няколко азбучни правила за безопасност, за да не подобряваме статистиката с пожарите.
Ще стигнем и до Русе, ще научите какво прави местният Превантивен информационен център за овладяване на една друга статистика – тази с учениците, които посягат към наркотиците. Кореспондентът ни Галя Савова ни среща с психолога Христина Тихова.
Трудовата ни борса с най-актуалните свободни работни места днес е от Силистра.
Ще разберете и как може да номинирате заслужила личност за наградата „В душата на дете“. Инициатор е сдружение ЖАНЕТА в Разград, а за всичко, което правят разказва Розалина Чернева.
Ще си говорим и за култура - спектакъла „Женско царство“ ще бъде представен днес в Шумен. Ще научите подробностите в аванс от Миглена Стефанова.
А ако се интересувате от международна политика, както всеки четвъртък, минути след 8 часа е рубриката ни "Евранет +". Днес я посвещаваме на завръщането на Доналд Тръмп в Белия дом и как ще се отрази това на европейската политика, икономика, отбрана и сигурност.
Очаква ви интересно утро с Радио Шумен! Бъдете с предаването ,,Оттука започва денят“ от 7 до 10 часа. Екипът, който ще е с вас в първите часове на празничния за Шумен ден: водещ – Жулиета Герова, звукорежисьор и музикален редактор – Диана Лазарова. Много музика, любопитни теми и събеседници от рано сутринта. Може да ни слушате и онлайн..
Посрещнете и новия ден с предаването ,,Оттука започва денят“ на Радио Шумен. То стартира след новините в 6 часа и продължава до 10. Екипът, който ще е с вас в първите часове на 8 май: водещ – Жулиета Герова, звукорежисьор и музикален редактор – Бояна Петрова. Както винаги - много музика, актуални и важни теми от рано сутринта. Може да ни..
За майските бури и градушки ще говорим в следобедното предаване на Радио Шумен. Ще обърнем внимание на безплатните консултации и изследвания за астма, които извършва д-р Камелия Василева, пулмолог от Силистра днес. 7 май се отбелязва като Световния ден за борба с астмата. Ще следим и двете световни новини - военното напрежение между Индия и Пакистан и..
Да посрещнем заедно деня с Радио Шумен! Празничното издание на предаването ,,Оттука започва денят“ стартира в ефира след новините в 7 часа и продължава до 10. Ще ви отведем в различни места от Североизтока. Интересните теми ще придружим с много музика. Водещ ще е Жулиета Герова, звукорежисьор и музикален редактор – Розалина Райчева. Може да..
За единство въпреки различията между държавите се обявиха ученици от ПЕГ „Никола Вапцаров“ в Шумен. С много събития в аванс те честваха Деня на Европа в двора на училището, Там всеки клас представи държава от Стария континент – нейните исторически, географски и кулинарни особености. Какво ще включва благотворителната изложба в Народното събрание на..
Посрещнете утрото на трети май с предаването ,,Оттука започва денят“. То стартира в ефира на Радио Шумен след новините в 7 часа и продължава до 10. Екипът, който ще е с вас в първите часове на съботния ден: водещ – Жулиета Герова, звукорежисьор и музикален редактор – Пламена Бръчкова. Интересните теми ще придружим с много и хубава музика...
Очаква ви интересно първомайско утро с Радио Шумен! Бъдете с предаването ,,Оттука започва денят“ от 7 до 10 часа. Екипът, който ще е с вас в първите часове на деня: водещ – Жулиета Герова, звукорежисьор и музикален редактор – Данаил Денчев. Много музика, любопитни теми и събеседници от рано сутринта. Може да ни слушате и онлайн от сайта..