Величина текста
Бугарски национални радио © 2024 Сва права задржана

„Лудогорец“ ће у мечу другог кола Лиги шампиона играти против „Динамо Минск“

Фотографија: ludogorets.com

Фудбалери Лудогореца изгубили су као гости у реванш мечу Лиге шампиона од грузијског клуба „Динамо Батуми“ са 0:1, али су са укупним резултатом 3:2 успели да изборе пласман у друго коло квалификација Лиге.

Наши момци добили су први меч који је игран пре недељу дана у Разграду с 3:1 и важили су за фаворита у реваншу, међутим, наишли су на очекивано јак отпор шампиона Грузије на утакмици у Батуми Арени.

Грузијци су ударно почели меч и већ у трећем минуту покушали су да постигну гол, али нису били прецизни. Још један њихов гол је поништен након интервенције VAR.

Голман Лудогореца Серџио Падт је неколико пута спасио свој тим. У последњим секундама сусрета, разочарани навијачи гађали су голмана Лудогореца различитим предметима.

У другом колу Лиге шампиона, „Лудогорец“ ће играти против шампиона Беларусије „Динамо Минск“, који је елиминисао јерменски Пјуник с 1:0.

Више из ове категориjе

У егзибиционом мечу у Софији Димитров савладао Ђоковића, али резултат је био потпуно у другом плану

Најбољи бугарски тенисер Григор Димитров је синоћ у егзибиционом мечу у хали "Арена 8888 Софија" победио најбољег тенисера света и олимпијског шампиона из Париза 2024. Новака Ђоковића резултатом 6:4, 2:6, 10:6. Меч је организовала Фондација "Григор..

објављено 18.9.24. 09.10
Ђоковић и Димитров

Димитров и Ђоковић играју егзибициони меч у Софији

Бугарски тенисер Григор Димитров и најбољи тенисер свих времена Новак Ђоковић укрстиће вечерас рекете на егзибиционом мечу у Софији. Све улазнице за дуел који почиње у 20.00 часова у дворани „Арена Софија“ распродате су за само неколико минута...

објављено 17.9.24. 14.42
Григор Димитров

Димитров мења Надала на Лејвер купу

Шпански тенисер Рафаел Надал повукао се с Лејвер Купа, а у тиму Европе ће га заменити бугарски тенисер Григор Димитров, коме ће ово бити друго учешће на овом турниру. Лејвер куп је тимско такмичење између тенисера из Европе и остатка света, које се..