Вашите сигнали остават "глухи" за институциите, сблъскали сте се с проблеми или пък сте станали свидетели на интересна история, която искате да разкажете.
Вече има как – на специална платформа в сайта на БНР очакваме вашите снимки, видеа и кратко описание.
Пишете ни на "Подай сигнал", а нашите репортери ще направят проверка и ще разкажат в ефира на БНР, ще го покажем във "Вашият сигнал" на сайта ни и в социалните мрежи.
По повод 5 октомври - празника на Стара Загора, за първи път в града се организира Бирен фестивал, който ще продължи десет дни. Откриването е тази вечер с концерт на Б.Т.Р.
Според замисъла на организаторите бирфестът ще е най-големият в страната и ще превърне Стара Загора в столица на бирата.
На сцената в парк “Пети октомври“, където ще се лее и местната бира “Загорка“, ще се качат 14 рок и поп банди, сред тях и такива със старозагорско присъствие.
По повод празника на града в понеделник е големият концерт под надслова “Аз обичам Стара Загора“.
Биреният фестивал ще предложи на почитателите на пивото добър купон и музика, и множество игри с награди.