Вашите сигнали остават "глухи" за институциите, сблъскали сте се с проблеми или пък сте станали свидетели на интересна история, която искате да разкажете.

Вече има как – на специална платформа в сайта на БНР очакваме вашите снимки, видеа и кратко описание.

Пишете ни на "Подай сигнал", а нашите репортери ще направят проверка и ще разкажат в ефира на БНР, ще го покажем във "Вашият сигнал" на сайта ни и в социалните мрежи.

Председателят на Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация подаде оставка

| обновено на 08.06.17 в 15:03
Благой Рагин
Снимка: БГНЕС

Председателят на Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация Благой Рагин подаде оставка. По-рано министърът на туризма Николина Ангелкова поиска оставката на Рагин, след като вчера той призова да не се вдига медиен шум за инцидента в Слънчев бряг с обяснението да не загубим скандинавските туристи.

За "Хоризонт" Рагин заяви:

Или неправилно аз съм се изказал, или неправилно съм разбран. Това го направиха сайтовете от контекста на моето изказване, направиха това нещо и хората се възпламениха, за което им се извинявам от сърце. Не съм виновен, но си подавам оставката, за да се успокоят нашите сънародници.





Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!