Вашите сигнали остават "глухи" за институциите, сблъскали сте се с проблеми или пък сте станали свидетели на интересна история, която искате да разкажете.
Вече има как – на специална платформа в сайта на БНР очакваме вашите снимки, видеа и кратко описание.
Пишете ни на "Подай сигнал", а нашите репортери ще направят проверка и ще разкажат в ефира на БНР, ще го покажем във "Вашият сигнал" на сайта ни и в социалните мрежи.
Отбелязваме Празника на авиацията, Военновъздушните сили и 106-ата годишнина от първия боен полет. По този повод музеят на авиацията край Крумово отваря врати безплатно.
През целия ден посетителите ще имат възможност да се почувстват като истински пилоти в кабината на свръхзвуковия изтребител МиГ-21. В салона на пътническия самолет Ан-24 любителите на авиацията ще могат да гледат филма „Славният полет над Одрин продължава“.
„Както винаги сме предвидили и детска програма“, казва директорът на музея Рада Банялиева.
"За малките гости е подготвена играта "Летец-откривател", в която те ще могат да откриват и свързват определени детайли с експонати от външната експозиция, така че да се формира една бойна машина".
В 15.00 часа ще се състои и тържествена церемония по поднасяне на венци и цветя пред паметниците на загиналите пилоти.