"Рома" с първи загубени точки в Италия

"Рома" загуби първи точки през този сезон, след като завърши 1:1 при гостуването на "Торино".

След рекордните 10 поредни победи в калчото, "вълците" не успяха да продължата с рекордната си серия.

Въпреки равенството "Рома" остава начело в класирането с три точки повече от преследвачите "Наполи" и "Ювентус".

"Рома" поведе в 28-ата минута с гол на Кевин Строотман. Холандецът засече отблизо топката в мрежата след пас на Миралем Пянич.

В 63-тата минута, когато бившият играч на "Рома" Алесио Черчи се разписа по идентичен начин с гола на гостите, ката засече отблизо топката след подаване от ляво на Рикардо Маджорини.

Това е и първи гол във вратата на "Рома" след седем "сухи" мрежи и едва втори от началото на сезона.