Димитър Бербатов изгонен от игра при загуба на ПАОК в шампионата на Гърция

Димитър Бербатов

АЕК (Атина) победи ПАОК (Солун) с 1:0 в очаквания с голям интерес мач от 19-ия кръг на гръцкото футболно първенство с гол на венецуелския полузащитник Роналд Варгас в 33-тата минута. Старши треньорът на ПАОК, хърватинът Игор Тудор пусна в игра българския нападател Димитър Бербатов на почивката на мястото на Александрос Циолис. Димитър Бербатов в 63-тата минута получи жълт картон, а в 83-тата минута получи втори жълт и съответно червен картон за удар без топка срещу съперник, и напусна терена на олимпийския стадион "Спирус Луис" в гръцката столица.

Отборът на ПАОК е на четвърто място във временното класиране на гръцкото първенство с актив от 33 точки след "Олимпиакос" 55 точки, АЕК - 39 точки, и "Панатинайкос" - 35 точки.