ЦСКА излъга с 1:0 „Черно море“ в Каварна

ЦСКА-София победи Черно море с 1:0

ЦСКА-София надигра като гост в Каварна „Черно море“ с 1:0 в последната среща от 32-ия кръг на Първа футболна лига.

През първото полувреме гостите бяха по-активният отбор, създадоха доста повече ситуации, но не успяха да реализират гол.

В 5-та минута Фернандо Каранга успя да засече топката с глава след центриране на Густаво Кулма отдясно, но тя премина над вратата

Две минути по-късно Рубен Пинто стреля опасно с глава, но след удара му топката излезе в аут.

Единственото по-сериозно положение за домакините бе в 16-та минута, когато бе отсъден фаул за „Черно море“, но капитанът Георги Илиев стреля в стената от около 20-тина метра.

В 79-та минута „Черно море“ остана с 10 души на терена, след като Стефан Станчев получи втори жълт и съответно червен картон.

ЦСКА-София вкара победния си гол в 82-та минута. Станислав Манолев напредна по десния фланг и центрира, а Фернандо Каранга с глава прати топката в мрежата на домакините.

В самия край на мача домакините имаха претенции за дузпа, за игра с ръка в наказателното поле на Антон Недялков, но според съдията нарушението бе извън полето.