Венгер след погрома от "Ливърпул": Пълна катастрофа

Арсен Венгер

Мениджърът на английския футболен клуб "Арсенал" - Арсен Венгер, показа пълното си разочарование от играта на тима си при загубата с 0:4 в дербито срещу "Ливърпул". Отборът на "Арсенал" не отправи нито един удар във врата на съперника срещу 10 за "Ливърпул".

Къде сме сбъркали? Навсякъде. От първата до последната минута. Технически, физически... бяхме наказани. Резултатът е следствие от нашето представяне. То не бе достатъчно добро. Направихме нещата лесни за тях, а нашите грешки им дадоха още по-голям комфорт. Представянето ни бе пълна катастрофа. Не искам да говоря за освиркванията на феновете. Това е част от техните чувства. Ако аз съм проблемът, съжалявам, но вярвам, че всички заедно загубихме този мач. Единственото, което можем да направим, е да се върнем с много по-добро представяне, заяви Арсен Венгер.