Николай Михайлов се контузи в Кипър

Николай Михайлов

Отборът на „Омония“ разгроми гостуващия „Неа Саламина“ с 5:1 в среща от 22-рия кръг в първенството на Кипър по футбол. Вратарят Николай Михайлов започна като титуляр за домакините, но се контузи и бе сменен на почивката. „Омония“, който е воден от треньора Ивайло Петев, поведе с 3:1 още на почивката. Мат Дербишър се отличи с хеттрик за победителите, а по едно попадение добавиха Рафаел Лопес и Николай Кипиани. Михайлов получи травма в последните секунди на първото полувреме и бе заменен от Андреас Христодулу.

За „Неа Саламина“ в добавеното време на първата част се появи вратарят Марио Кирев. Той замени получилия червен картон Роберт Веселовски. Димитър Макриев остана резерва за гостите и не влезе в игра. „Омония“ е на шесто място в класирането с 38 точки актив, а „Неа Саламина“ заема 11-а позиция с 18 точки.