от 21.00 часа

"Левски" с нова победа в контролите

Отборът на "Левски" надиггра с 2:1 дубъла на швейцарския "Санкт Гален" в двустранна игра на лагера в Малта. Старши треньорът на "сините" Делио Роси даде шанс за изява на някои от играчите, които не взеха участие при победата над австрийския "Флоридсдорфер" с 3:1 вчера.

Антонио Вутов откри резултата в полза на Левски в 26-а минута от дузпа, а Станислав Костов се разписа с добавка за 2:0 малко преди края на първата част. Бившият нападател на Пирин довкара топката, след като вратарят на швейцарците отби удар на новото попълнение Паулиньо. Швейцарците върнаха един гол чрез Валентино в 53-а минута.

Освен Паулиньо силни изяви имаше и другото ново попълнение - Фигейрейро, който също започна като титуляр в мача. В понеделник Левски ще изиграе последната си контрола на лагера в Малта - срещу местния Гзира Юнайтед.