Фиорентина и Наполи завършиха наравно

Осимен от Наполи (№9) атакува топката пред Миленкович от Фиорентина.

Фиорентина и Наполи завършиха наравно 0:0 в мач от третия кръг на Серия А. През първото полувреме и двата тима не успяваха да създадат голови възможности. Две минути преди края му Виктор Осимен от неаполитанците прати топката в мрежата, но му бе вдигната засада.

След подновяването на играта събитията на терена не се промениха. Наполи създаде две положения, които бяха пропуснати от Ървинг Лосано и Распадори. Фиорентина отговори с плах опит на Сотил.

Наполи оглавява класирането с актив от 7 точки, а футболистите от Флоренция са девети с 5 пункта, като и двата тима все още нямат загуба.

В друг мач Лече се добра до първата си точка за сезона. Новакът стигна до равенство 1:1 в домакинството си на Емполи. Фабиано Паризи изведе гостите напред в резултата в 23-ата минута. Габриел Стрефеца с удар от дистанция изравни в 40-ата минута.