Португалия спечели в последната контрола

Португалците се радват след първия гол срещу Нигерия, дело на Бруно Фернандеш (№8).

Бруно Фернандеш отбеляза два гола за победа на Португалия с 4:0 срещу Нигерия в Лисабон в първата и единствена контрола на иберийците преди световното първенство по футбол.

Голямата звезда на отбора Кристиано Роналдо бе извън състава заради вирусно заболяване.

Селекцията на Фернандо Сантош доминираше изцяло в Лисабон. Фернандеш вкара два гола през първото полувреме, във втория случай от дузпа, преди Гонсало Рамос и Жоао Марио да оформят крайния резултат през втората част.

Португалия е в група Н на световното първенство по футбол с Гана, Уругвай и Република Корея. Отборът на Фернандо Сантош започва шампионата на 24 ноември срещу африканците.

По публикацията работи: Любомир Тодоров