Играчите на Тотнъм не искали повече Конте

Антонио Конте

Част от футболистите на Тотнъм вече не искат да работят с мениджъра Антонио Конте, разкриват антлийските медии.

На 18 март "шпорите" водеха с 3:1 в мача от Висшата лига срещу Саутхемптън, но изпуснаха победата с гол от дузпа в 3-ата минута на добавеното време на второто полувреме. В интервю след мача италианецът остро разкритикува играчите, като ги нарече "егоисти".

По-рано Sky Sports съобщи, че някои играчи на Тотнъм смятат напускането на Конте от клуба за въпрос на време. Те са категорични, че по време на емоционалната пресконференция треньорът е прекрачил границата.

The Guardian потвърждава тази информация и добавя, че някои играчи на "спърс" биха искали Конте да напусне веднага. Има сериозни съмнения, че достатъчно футболисти са готови да играят за тима под негово ръководство.

Тотнъм е 4-ти във Висшата лига с 49 точки от 28 мача. Нюкасъл, който има два мача по-малко, има 47 точки.