"Сините" се наложиха над Ботев (Враца) с голове в края

Футболистите на Левски спечелиха с 2:0.
Снимка: Levski TV

Отборът на Левски победи трудно Ботев (Враца) с 2:0 в контролна среща, играна на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“.

Попаденията за „сините“ бяха дело на Асен Чандъров в 79-ата и Кристиан Димитров в 81-ата минута.

Левски имаше превъзходство в мача, но стигна до попаденията чак в края му. Първо Асен Чандъров получи подаване от влезлия след почивката Ивелин Попов и със силен удар в близкия ъгъл не остави никакви шансове на Красимир Костов.

А само 2 минути по-късно Кристиан Димитров удвои след хубав изстрел от малък ъгъл.

Съставът на Левски: Николай Михайлов, Патрик-Габриел Галчев (83 - Александър Божилов), Келиан ван дер Каап, Кристиан Димитров, Цунами (46 - Жереми Петрис), Андриан Краев (76 - Антоан Стоянов), Асен Чандъров, Джамал Ел Джемили (70 - Дейвид Михалев), Уелтън (76 - Кристиян Йовов), Роналдо (46 - Ивелин Попов), Рикардиньо (76 - Борислав Рупанов).

Съставът на Ботев: Федерико Бариос, Диего Фераресо, Мартин Кавдански, Том Рапнуи, Браян Мендоса, Момчил Цветанов, Диого Барбоса, Чавдар Ивайлов, Красимир Тодоров, Марко Мажуга, Клери Сербер (Красимир Костов, Стефан Гаврилов, Антонио Георгиев, Лукас Брамбила, Петър Кепов).