Легендата във фигурното пързаляне Каролина Костнер започна треньорска кариера. Бронзовата медалистка от зимните олимпийски игри в Сочи през 2014 година вече е част от треньорския щаб на Юма Кагияма.
20-годишният японец е носител на сребърно отличие от най-големия зимен спортен форум в Пекин през 2022 година. В края на миналата година двукратният световен вицешампион претърпя контузия и пропусна края на сезона.
Световната и петкратна европейска шампионка работи в екип с баща на фигуриста – Масаказу Кагияма, който е участвал два пъти на Олимпиада, както и със световноизвестния хореограф Лори Никол. Те вече са започнали изработването на новите програми по време на тренировъчния лагер в през май в Италия. Там през 2026 ще се проведат следващите зимни игри . Домакини ще са Милано и Кортина д'Ампецо.
36-годишната Каролина Костнер прекрати състезателната си кариера през сезон 2018/2019.