Лудогорец шокира ЦСКА София в историческия последен мач на "Българска армия"

Привържениците на ЦСКА София направиха страхотна атмосфера при последния мач на стадион "Българска армия", но червените загубиха с 0:1 от Лудогорец

Отборът на Лудогорец победи с 1:0 състава на ЦСКА София в историческия последен мач на стадион "Българска армия". Победата дойде изключително драматично с 18-ата минута на добавеното време, когато резервата на гостите и бивш "армееец" Спас Делев донесе трите точки. След попадението полетяха предмети към ликуващите играчи на гостите, като топка удари треньора на вратарите Здравко Здравков, който се свлече на тревата и след това бе изнесен от колеги в тунела на стадиона. Срещата завърши с безпрецедентните 25 минути продължения заради прекъсването на мача и накъсването на играта.