Ливърпул си върна самочувствието срещу Тотнъм

Ливърпул победи с 4:2 у дома Тотнъм в мач от 36-ия кръг от английското първенство.

"Червените" започнаха много силно двубоя на "Анфийлд" и взеха солиден аванс още преди почивката. В 16-ата минута Коди Гакпо центрира към Мохамед Салах, който с глава откри резултата.

Секунди преди края на първата част Андрю Робъртсън с добавка на празна врата също се разписа във вратата на "шпорите".

В 50-ата минута Харви Елиът подаде за Гакпо и той направи резултата 3:0. Девет минути по-късно Елиът с далечен шут в горния ъгъл също отбеляза в мрежата на Тотнъм.

Лондончани върнаха един гол чрез резервата Ричарлисон в 72-ата минута. Само пет минути след това Хьон-мин Сон също вкара топката във вратата на Ливърпул, но попаденията дойдоха твърде късно за водения от мениджъра Ангелос Постекоглу състав.

По публикацията работи: Владислав Стоянов