Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

ЧЕЗ въвежда ново работно време на центровете за обслужване на клиенти в Благоевград, Кюстендил, Перник и още 4 областни града


От 1 ноември 2017 г. Центровете за обслужване на клиенти на ЧЕЗ в Благоевград, Кюстендил, Перник, Видин, Монтана, Враца и Ловеч ще работят с ново работно време.

 Клиентите на „ЧЕЗ Електро България“ АД и „ЧЕЗ Разпределение България“ АД в тези градове ще могат да използват услугите на Центровете всеки понеделник от 08:30 ч. до 18:00 ч., всяка сряда от 08:00 ч. до 17:00 ч., а през останалите работни дни от седмицата от 08:30 ч. до 17:00 ч. Промяната се въвежда след обстоен анализ на посещаемостта и териториалната специфика с цел подобряване ефективността при работа с клиенти.

За всички останали клиентски центрове на компанията на територията, обслужвана от ЧЕЗ, работното време остава непроменено. Подробна информация за адресите и работното време на Центровете за обслужване на клиенти на ЧЕЗ е публикувана на сайта www.cez.bg.

За клиентите на „ЧЕЗ Електро България“ АД от 1 ноември 2017 г. се въвеждат промени, осигуряваща по-голямо удобство и ефективност при контакт с Дружеството. Във всеки Център за обслужване на клиенти на ЧЕЗ ще бъдат обособени отделни гишета за обслужване на клиенти на „ЧЕЗ Електро България“ АД. На телефонния номер на компанията – 0700 10 010, ще бъде активирана специална линия само за въпроси, свързани с дейността и предоставяните от Дружеството услуги. Въвеждат се нови електронни адреси за комуникация: с „ЧЕЗ Електро България“ АД - info@cezelectro.bg и с „ЧЕЗ Разпределение България“ АД - klienti@cez-rp.bg.

Работно време на центрове за обслужване на клиенти на ЧЕЗ във

Видин, Монтана, Враца, Ловеч, Перник, Кюстендил и Благоевград:

Ден от седмицата

Работно време

Понеделник

08:30 – 18:00 ч.

Вторник

08:30 – 17:00 ч.

Сряда

08:00 – 17:00 ч.

Четвъртък

08:30 – 17:00 ч.

Петък

08:30 – 17:00 ч.





Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Вижте още

Ограничение на АМ "Струма" при Симитли

Движението на АМ "Струма"  в района на Симитли се осъществява с повишено внимание, в активната лента, поради аварирал тежкотоварен автомобил, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". Участъкът е обезопасен с бализи.

публикувано на 20.02.25 в 19:31

Открит урок по математика в STEM Discovery Campaign

От началото на учебната година учениците от всички класове на 11 ОУ „Христо Ботев“ Благоевград работят в платформата Khan Akademy. Днес учителката Катя Везенкова изнесе пред колеги открит урок по математика с ученици от 4 „в“ клас на тема: “Броене на квадратни единици за намиране на лице на правоъгълник“. Урокът беше изключително интересен за..

публикувано на 20.02.25 в 15:26

Промени в 21 наредби гласува Общинският съвет в град Рила

На днешното си заседание Общинският съвет в град Рила одобри промени в 21 наредби. Предложенията  бяха гласувани анблок, тъй като съгласно закона, всички суми в левове, посочени в тях трябва да бъдат калкулирани и в евро, съгласно курса на БНБ. Според общински съветници част от тези наредби трябва да се променят изцяло, а по време на заседанието се..

публикувано на 20.02.25 в 14:28

33 години от обявяването на НП "Рила" за защитена територия

На 24 февруари се навършват 33 години от обявяването на най-големия национален парк в България – „Рила“. В рамките на инициативата „ Дни на Национален парк „Рила “ в Регионален исторически музей - Благоевград бе открита изложба, а от днес експерти от парковата дирекция и уредниците от отдел „Природа“ в тематични занимания представят..

публикувано на 20.02.25 в 14:03

В Благоевград представиха възможности за трансформация на бизнеса

25 млн.лв. са средствата, които се отпускат по Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“. Процедурата е насочена към малките и средни предприятия, а правилата, по които могат да кандидатстват желаещите, са изключително опростени. Срокът за подаване на документите е 28-ви март. Това заявиха днес в..

публикувано на 20.02.25 в 13:57

Неуспешен опит за кражба на дизел в Перник

Кражба на дизелово гориво е предотвратена от служители на полицията в Перник. Извършителите са задържани. Образувано е бързо производство. Тази нощ в пернишкия квартал „Димова махала“ автопатрул забелязал три съмнителни лица в близост до паркирана пътно-строителна техника. При вида на униформените тримата избягали в посока квартал „Рудничар“. На..

публикувано на 20.02.25 в 12:20

ЮЗУ разширява международното си сътрудничество с Узбекистан

Делегация от Югозападния университет „Неофит Рилски“, водена от ректора проф. д-р Николай Марин, осъществи официално посещение в Узбекистан. Визитата беше част от усилията за разширяване на международното сътрудничество и академичния обмен в сферата на висшето образование и научните изследвания. В рамките на посещението се проведе среща между..

публикувано на 20.02.25 в 10:23