ЦСКА продължава без грешка в "А" група

Румънският нападател на "ЦСКА" Янис Зику вкара 2 гола при победата на "червените" с 4:1 срещу "Видима Раковски" и излезе начело при голмайсторите в "А" група

ЦСКА победи "Видима" Раковски с 4:1 в последния мач от 7-ия кръг на "А" футболната ни група и е едноличен лидер в класирането с пълен актив от 21 точки.

В 10-та минута Цветомир Павлов отправи силен удар, вратарят на "червените" Райс Мболи не реагира по най-добрия начин и гостите от Севлиево поведоха с 1:0. Последва тотален натиск на домакините и атаките към вратата на Ивайло Василев - с отлични прояви през целия мач, следваха една след друга. В 23-та минута Спас Делев центрира от корнер, включилият се в атакта защитник
Пламен Крачунов с глави изпрати топката в десния долен ъгъл на Василев - 1:1. В 34-та минута Грегъри Нелсън центрира от десния фланг, Спас Делев бе най-съобразителен в наказателното поле и с техничен удар от около десетина метра изведе ЦСКА напред в резултата - 2:1.

През второто полувреме домакините доминираха тотално и в 72-та минута Янис Зику се освободи майсторски от защитник на гостите и с точен удар с левия крак направи резултата 3:1, а с този гол румънският нападател Зику излезе
начело в класирането при голмайсторите в "А" група с 6 гола. В 87-та минута Янис Зику от дузпа оформи крайния резултат в мача - 4:1 за ЦСКА, а румънецът прибави нов гол към актива си на най-добър реализатор.