Загуба за "националите" на БНР във втория кръг на Медийната лига

Снимка: Архив

Изненадваща загуба претърпя футболният отбор на Българското Национално Радио (БНР) във втория кръг на "Макдоналдс медийна лига" 2011-2012. На игрището на комплекса "Мир и дружба" в столицата Радиото отстъпи с 0:2 пред силния отбор на БНТ.

След едно равностойно първо полувреме допуснахме гол минута преди края на частта, след като Кирил Кирилов остана сам срещу вратаря ни Георги Грудев и го преодоля отблизо. През втората част логично тръгнахме "ва банк" да изравняваме и нелогично противникът ни стигна до нов гол, дело на Кристиян Димитров. В последните минути само добрите изяви на Георги Грудев ни спасиха от разгром.

Следващият мач на БНР е във вторник, 8-ми ноември от 11 часа на комплекс "Мир и дружба" срещу колегите от ТВ 7.