На 8 април в хода на специализирана полицейска операция на изграден за целта КПП на входа на Добрич по бул. "25-ти септември“ органите на реда спират за проверка автомобил, управляван от 30-годишен мъж. В автомобила служителите от отдел "Криминална полиция“ и Първо РУ - Добрич откриват сумата от 3 300 лв. и полиетиленово топче с тегло 106 грама, съдържащо бяло кристално вещество – амфетамин.
Извършено е претърсване и на жилището, обитавано от мъжа, където са открити 200 грама канабис, още 14 грама амфетамин, множество електронни везни, вакуум машина, пликове за пакетиране и пари.
Материалите по случая са докладвани на Окръжната прокуратура. Мъжът е привлечен като обвиняем за разпространение на наркотици.
Работата по случая продължава.
По публикацията работи: Георги Даскалов
Последвайте ни и в
Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!