Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Дичо и Поли Генова заснеха видео към първата им съвместна песен „Нека с теб”

Поп изпълнителите Поли Генова и Дичо намериха общи идеи в творчески аспект. Това бе повод да влязат в звукозаписно студио и  да направят песента  „Нека с теб”. Тя е по музика на Дичо, а текстът написа чаровната певица. За аранжимента се погрижи Жоро Янев. В записа участие взе и формацията, с която Поли Генова често излиза на сцената „La Ti Da”. Вече е факт и видеото към сингъла „Нека с теб”. Негов режисьор е Радостин Събев, а оператор е Томислав Михайлов. Темата, залегнала в клипа, е любовта и радостта.


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

"Измислица"

Валерия Стоянова още е ученичка в Националното музикално училище в София, но въпреки крехката си възраст вече има солиден сценичен опит до именити изпълнители. Важна роля изиграва Васил Петров, с когото едва 9-годишна за първи път стъпва на голяма..

публикувано на 21.02.25 в 10:15

Vienna Strauss Philharmonie Orchestra свири пред публиката в Бургас

Бургаската публика ще може да се наслади на концерт на Vienna Strauss Philharmonie Orchestra  в Културен дом НХК. Музикалното събитие е днес от 19.00 часа, предаде БНР Бургас. Оркестърът е основан през 2014 г. от създателя на световноизвестния Моцарт..

публикувано на 21.02.25 в 07:35

"Работяга"

След поредица от баладични песни, Папи Ханс представя "Работяга" – един изненадващ трак в албума му "Цветовете на тъгата". Звученето и ритъмът са осемдесетарски, а във видеото към "Работяга" виждаме и впечатляващите танцови умения, които артистът..

публикувано на 20.02.25 в 10:15