Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Експерти срещат младежи в платформа за „изграждане на бъдеще“

4
Снимка: Христо Иванов

Хибридната конференция Future Makers 2020 събра на едно място идеите на млади хора, намерили начин да направят първите крачки от своето кариерно развитие.

Над 800 души се регистрираха за участие в програмата, която продължава до 15 декември със серия от безплатни уебинари, водени от експерти в няколко сфери: изграждане на личен бранд, работа на свободна практика, ефективно целеполагане и кариерно ориентиране.

Началото беше поставено в центъра на София, където осем лектори изнесоха своите презентации пред камерна публика.

„За мен беше важно да споделя не само успехите и постиженията си, но и предизвикателствата, които срещам по пътя“ – казва Аделина Андонова. Нейната презентация „Напук на правилата“ откри младежката конференция.

На столичната сцената на Future Makers се изявиха още седем младежи, които „разведоха“ участниците в различни професионални сфери - наука, социално предприемачество, доброволчество, образование, журналистика.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Галерия

Още от категорията

До 11 юни може да се кандидатства по програмата за трансгранично сътрудничество България – Сърбия

Условията за финансиране на проекти по първия приоритет на програмата за трансгранично сътрудничество между България и Сърбия бяха представени на информационен ден в Кюстендил. Представителите на малки и средни предприятия от областите Видин, Монтана,..

публикувано на 25.04.25 в 12:32
Росен Желязков

Премиерът не иска обвързване на казуса Рудозем – Ксанти с цялостните гръцко-български отношения

"Ще настояваме пътят Рудозем - Ксанти да се отвори за експлоатация най-късно следващата година", заяви в Чепеларе премиерът Росен Желязков. Той уточни, че от българска страна са готови и пунктът, и пътят, като се очаква от гръцка страна да се даде зелена..

публикувано на 25.04.25 в 10:36

По съседски: Събития с балкански адрес

Студенти блокираха входовете на Радиото и телевизията на Сърбия Студенти и граждани вече 12 дни блокират входовете на Националното радио и телевизия на Сърбия (RTS) в знак на протест срещу начина, по който националната медия отразява..

публикувано на 25.04.25 в 10:20