Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Над 300 студенти на старт за Варненската универсиада

Снимка: БНР - Варна

Над 300 студенти ще участват в XXI Варненска универсиада, която започва днес и ще продължи до 24-ти април, предаде БНР - Варна. Всички събития са съобразени с епидемиологичната обстановка и ще се провеждат само на открито и при спазване на противоепидемичните мерки.
 
Студентите ще премерят сили в различни спортни дисциплини – футбол, плуване, лекоатлетически крос, тенис и др. Традиционният волейбол ще бъде заменен с плажен.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Рок фест "Твърдица и църквата" край язовир Жребчево

Рок фест "Твърдица и църквата" ще се проведе тази вечер от 20:00 ч. край язовир Жребчево. Фестивалът се организира за поредна година от Община Твърдица и е свързан с посрещането на Джулай морнинг, съобщава БТА.  Празникът е и повод за пореден път да..

публикувано на 28.06.25 в 09:10

Bansko Nomad Fest с лекции, нетуъркинг и планински изживявания за участници от цял свят

Над 800 дигитални номади, предприемачи и творци от 50 държави пристигнаха в Банско по повод шестото издание на  Bansko Nomad Fest  – едно от най-големите международни събития за дистанционно работещи. Фестивалът, който се провежда до 29 юни, предлага..

публикувано на 28.06.25 в 09:10

България днес - 27 юни 2025 г.

В „България днес“ на 27 юни слушайте: 05:10 - Актуална информация от и за българските общности в чужбина..

публикувано на 27.06.25 в 19:00