Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Григор Димитров напусна контузен US Open

Снимка: USTA

Българският тенисист Григор Димитров не успя да доиграе мача си от втория кръг на Откритото първенство на Съединените щати и напусна контузен турнира. След като загуби първия и втория сет с 6:7, той се отказа в третия при резултат 4:0 за австралиеца Алексей Попирин заради болка в лявото стъпало. През миналата година българинът също отпадна във втория кръг на US Open, а през 2019 г. игра полуфинал. 

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

На 6 август до 16 ч. ще е затворен граничния пункт при Станке Лисичково

Преминаването в двете посоки на леки и товарни коли през граничен пункт "Станке Лисичково" (Логодаж) със Северна Македония временно е спряно на 6 август до 16:00 ч., съобщи Гранична полиция.  На пункта се извършва цялостна реконструкция  и в сряда ще се..

публикувано на 06.08.25 в 08:51
Паметникът на моряка в Морската градина в Бургас

С духова музика в Бургас отбелязват 146 години от създаването на Военноморските сили

Бургас ще бъде домакин на тържествени мероприятия, посветени на 146-ата годишнина от създаването на Военноморските сили на Република България. Военен ритуал по поднасяне на венци и цветя ще се проведе пред паметника на моряка в Морската градина в..

публикувано на 06.08.25 в 07:45
Снимка: Генерално консулство на България във Валенсия

Конкурс за есе за Съединението обяви Генералното ни консулство във Валенсия

Конкурс за есе на тема "140 години от Съединението на Княжество България и Източна Румелия" обяви през Фейсбук Генералното консулство на България във Валенсия във връзка с предстоящия Ден на съединението – 6 септември. Конкурсът е..

публикувано на 06.08.25 в 07:35