Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Мая Манолова с призив за предизборно обединение към “Демократична България” и новия политически проект

Снимка: БГНЕС

От ефира на БНР съпредседателят на коалицията “Изправи се, БГ! Ние идваме!” Мая Манолова отправи призив за предизборно обединение към “Демократична България” и новия политически проект на досегашните служебни министри Кирил Петков и Асен Василев. По думите й, това обединение може да стане първа политическа сила в следващия парламент и да състави правителство на промяната. "Време е да се преглътне егото и да се участва в следващите избори с перспектива за българските граждани”, коментира тя. Мая Манолова обаче не посочи партия “Има такъв народ” като потенциален предизборен партньор.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

България днес - 20 август 2025 г.

В "България днес" на 20 август слушайте: 01:37 - Актуално от България и сънародниците по света 10:51 - Расте интересът към висшето ни образование от българи в Украйна, Молдова и Северна Македония 24:59 - Д-р Люба Атанасова вече 13 години..

публикувано на 20.08.25 в 19:00

"Мяра": ЕС с 65% доверие сред българите, Русия и САЩ под 33%

Дори в неясния контекст на руската война в Украйна българите продължават да приемат като най-близки сред международните фактори най-вече европейските страни. Това гласят резултатите от новo проучване на социологическа агенция "Мяра", проведено със..

публикувано на 20.08.25 в 15:28

Разкриха двойно повече лаборатории и площи за отглеждане на наркотици

Близо два пъти повече в рамките на месец са разкритите лаборатории и площи за производство и отглеждане на наркотични вещества, съобщава БГНЕС. През юли т.г. техният брой е 40, а през предходния месец – 22. Над 1 тон канабис и 465 кг марихуана са..

публикувано на 20.08.25 в 10:53