Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Международен турнир по бадминтон започва в София

Снимка: Архив

Близо 370 състезатели ще участват в Открития международен шампионат на България по бадминтон, който ще се проведе от 7 до 10 октомври в столичната зала „Европа“.

В надпреварата ще има представители от България, Турция, Литва, Полша, Италия, Мексико, Северна Македония, Австрия, Франция, Белгия, Сърбия, Норвегия, Швейцария, Естония, Молдова, Украйна, Дания, Гърция, Кипър, Чехия, Индия, Турция, Швеция, Канада, Казахстан, Германия, Шри Ланка, Португалия, Австралия, Малта, Израел, Малайзия, Великобритания и други.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

И в сряда ще бъде горещо

През нощта  ще бъде ясно и почти тихо. В сряда  отново ще е слънчево, около и след обяд в равнините и низините – горещо. Ще духа слаб, в Източна България до умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще бъдат между 34° и 39°, в..

публикувано на 24.06.25 в 19:00

От МВнР предупреждават за национална стачка в Белгия на 25 юни

МВнР предупреди, че на 25 юни 2025 г. в Белгия ще се проведе национална стачка, организирана от обединените синдикати. Във връзка с планираните протестни действия всички заминаващи полети от международното летище "Завентем" в Брюксел са отменени, а за..

публикувано на 24.06.25 в 18:36

МВнР: Опасенията ни спрямо РСМ са свързани с правото на българите на самоопределение

Министерството приема за сведение съдържанието на Доклада на Комисията по външни работи (AFET) на Европейския парламент за напредъка на Република Северна Македония, включително оценките и констатациите относно състоянието на европейската интеграция на..

публикувано на 24.06.25 в 15:58