При обработени 42.85% от изборните протоколи, "Продължаваме промяната" запазват първото място с 25.97%, а двойката Румен Радев - Илияна Йотова са с резултат 49.45%. Кандидатпрезидентската двойка Анастас Герджиков - Невяна Митева заемат втората позиция с 21.02%.
Заради избора 2 в 1 и решението на Централната избирателна комисия за 100% контролно броене на разписките от машините, обработването на гласовете става бавно.
Ето и резултатите до 8 ч сутринта на 15 ноември:
"Продължаваме промяната" - 25.97%
- ГЕРБ-СДС - 21.42%
- ДПС – 13.79%
- "Има такъв народ" - 10.08%
- "БСП за България" - 9.99%
- "Демократична България" - 6.11%
- "Възраждане" - 5.19%
На Разпети петък - най-тъжния ден за християните, Богослужението припомня страданията, разпятието и смъртта на Иисус Христос заради вината и греховете на човечеството. Службата в митрополитския катедрален храм "Св. Неделя" в София беше оглавена от..
Търговище е домакин на поредното издание на състезанието по ориентиране за Купа "Великден". За дните от 18 до 21 април в града се събраха около 500 състезатели от България, Швейцария, Румъния, Молдова и Украйна. Надпреварите са на средна и дълга..
От "Гранична полиция" напомнят, че се извършва основен ремонт на българския участък на Дунав мост при Русе на границата ни с Румъния , поради което е въведена временна организация на движението. Трафикът се осъществява в една лента с пропускателен..
В брой 47 на предаването слушайте: Западно- и средноевропейският митрополит Антоний за работата сред българските общности зад граница и..
С премиера Росен Желязков обсъдихме плана на ЕС за нова стратегия за Черно море, която Еврокомисията ще представи скоро. Това съобщи комисарят по..
Млади изследователи постигнаха впечатляващо научно откритие в областта на клетъчната биология. Български екип публикува научна статия, в която проследява..