Росен Кукошаров е на сцената от около 20 години. Той пише текстове и музика, изпълнява някои от песните си. През годините е работил по различни проекти с Орлин Павлов, Любо Киров, Мария Илиева, Лили Иванова и др.
През 2020 г. музикантът издаде албума But a dream, в който част от композициите са на неговия брат – известния джаз пианист и композитор Милен Кукошаров. Росен споделя, че в момента работи върху нов проект.
Песента „Черна котка“, която ви представяме, вече няколко месеца е в националната класация Топ 20 на БНР. Тя е за любовта, която идва, макар да е ясно, че изходът няма да е добър.
Редактор: Албена Безовска
Група Етереа представя първия си сингъл "Айде моме да бегаме" – модерен аранжимент на народно творчество (в оригинал – "Кате, Кате, калеш, Кате"), вдъхновен от версията на Асен и Милена груп. Песента е многопластова, динамична и дава сцена на всеки..
В разгара на лятото един от най-обичаните поп изпълнители в последните над три десетилетия – Орлин Горанов, ни пренася на морския бряг с видеото към на най-новата си песен "Любов". Текстът е дело на Ангел Дюлгеров, който е замесен и в създаването на..
От 4 до 14 август в Златоград ще се проведе XIX международна лятна академия за изкуство "Огънят на Орфей 2025". Програмата събира утвърдени имена и прохождащи таланти в десет дни, изпълнени с музика, изложби и вдъхновение. Сред преподавателите тази..
Група Етереа представя първия си сингъл "Айде моме да бегаме" – модерен аранжимент на народно творчество (в оригинал – "Кате, Кате, калеш, Кате"),..
В разгара на лятото един от най-обичаните поп изпълнители в последните над три десетилетия – Орлин Горанов, ни пренася на морския бряг с видеото към на..