Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

София е фон на видеото към песента „Живот в ремонт“

Снимка: Facebook/petkoslavovartist

Петко Славов е композитор, басист, китарист. В началото на 2014 г. излиза първият му солов албум – „Записки на последния влюбен”, който включва 10 песни и може да бъде слушан свободно в Spotify, Itunes, както и на неговия канал в YouTube.

Петко Славов е добре познат в музикалните среди с участието като басист в успешните български проекти на: Bluba Lu, Koka Mass Jazz, Остава, Homeovox, Людмила Сланева (Локо) и много други.

Песента, която ви предлагаме да чуете, се нарича „Живот в ремонт“, а освен изпълнител, Петко е автор на текста, музиката и аранжимента.


БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

"Небе в очите" и послание за човечност

Представяме ви квартет "Белканто" – това са певците Теодор Батуров, Тончо Тончев, Светозар Христов и Валентин Гальов. Запознават се преди десет години като самостоятелни участници в телевизионен музикален формат, където осъзнават, че имат бъдеще..

публикувано на 10.08.25 в 10:10

Александър Йосифов - "Боянският майстор"

"В този филмов материал се виждат моят баща, Лили Иванова и нейният съпруг Иван Пеев на пианото, като тримата доуточняват детайли в интерпретацията, след което е показан и самият процес на записване на песента. Впечатляващо е как Лили Иванова я..

публикувано на 08.08.25 в 10:15

"Нито звук" – DARA пак е тук

Кълбо от енергия, това е DARA – момичето от Варна, което "нахлу" в българския музикален живот преди десетилетие, стъпвайки на трамплина на един музикален телевизионен формат и изгради впечатляваща кариера със забележително сценично и екранно..

публикувано на 07.08.25 в 10:15