Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Димитър Кузманов на финал в Бангалор

Димитър Кузманов
Снимка: Bengaluru Open

Тенисистът Димитър Кузманов спаси мачбол и след обрат се класира за финала на турнира от сериите "Чалънджър" на АТР в Бангалор. На полуфинала в близо тричасова битка той победи французина Енцо Куако с 4-6, 7-5, 6-3. Така българинът за трети път в кариерата си ще спори за титлата в тенис турнир от тази категория. Утре той ще се изправи срещу водача в схемата и №135 в световната листа Александър Вукич от Австралия.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Очакват се слаби превалявания на южните райони на страната

През нощта , над по-голямата част от страната ще е предимно ясно. По-значителна облачност ще има над южните райони и на отделни места там са възможни слаби превалявания. В петък , в повечето райони ще е предимно слънчево. В Югозападна..

публикувано на 14.08.25 в 18:00

Опасност от мъртви течения в Черно море

През последните дни по Южното Черноморие има няколко фатални инцидента с удавени туристи , съобщава БНТ. Силният североизточен вятър и мъртвото течение крият рискове за живота, особено за невнимателните туристи.  На повечето плажни ивици флаговете..

публикувано на 14.08.25 в 13:00

Здравният министър Силви Кирилов откри вертолетно летище в Кърджали

Министърът на здравеопазването доц. д-р Силви Кирилов, откри вертолетно летище в Кърджали, съобщи пресцентърът на МЗ. Площадката е на територията на Многопрофилната болница за активно лечение "Д-р Атанас Дафовски", а за осъществяването на проекта МЗ е..

публикувано на 14.08.25 в 12:42