В четвъртък сутринта минималните температури ще са между 8° и 13°. В котловините и низините ще има и по-ниски стойности до 5°, в София ще е около 8. През деня ще е слънчево. Максималните температури ще са 25 до 30°, в столицата до 26°.
По Черноморието максималните температури на въздуха ще са 19-23°. Температурата на морската вода е 14-16°, вълнението ще е 1-2 бала.
Над планините ще е слънчево. След обяд над Балкана и горното поречие на Места между Родопите и Рила ще има купеста облачност, но валежи са малко вероятни. Максималната температура на височина 1200 м ще е 19°, на 2000 м до 11°.
В петък остава топло, с разкъсана облачност, без валежи.
В четвъртък след очакваните нощни валежи сутринта минималните температури ще бъдат от 10 до 15°. В София ще е около 11°. През деня облачността ще е по-често значителна. На отделни места, главно в Югозападна България и планинските райони, ще има..
Българите пътуват все по-активно и отделят повече средства за пътешествия – както до близки, така и до далечни дестинации. През изминалата година са реализирали около 9 млн. задгранични пътувания, като най-популярни са съседните Турция, Гърция,..
Последният срок, който Централната избирателна комисия бе дала на "Информационно обслужване", за да получи окончателно преизчислените данни от последните парламентарни избори, е спазен. Сутринта до 9,00 часа те са изпратени в ЦИК. Експертите на..
Румънските власти отстраниха Калин Джорджеску от президентските избори Калин Джорджеску няма да бъде допуснат до участие в президентските..
Освен при крайна необходимост, българските граждани и автомобилни превозвачи да избягват пътувания до Сърбия на 15 и 16 март, до приключване на..
Спешно да бъдат предвидени допълнително 200 милиона лева за ръст на заплатите в публичния сектор – за това настоява КНСБ преди второто четене на..