Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Футболистът Тодор Неделев е контактен и в стабилно състояние

Тодор Неделев
Снимка: БГНЕС

Капитанът на “Ботев” – Пловдив и член на националния отбор по футбол Тодор Неделев се е събудил от упойката, поставена му заради направената операция след катастрофата в грузинската столица Тбилиси, съобщи сайтът на клубния му тим. Той е контактен и в стабилно състояние. Заради високата скорост, с която са се движили двата автобуса на националите, Тодор Неделев е получил черепна травма и целият е бил в кръв от разлетелите се стъкла. Футболистът ще се възстановява от травмите си между три месеца и половин година.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

За първи път в България се провежда международен конгрес на дантелиерите

В сърцето на Розовата долина, в подножието на Стара планина и Средна гора, за 26 път се провежда Празникът на калоферската дантела. Палитрата от събития е богата – гостите на двете подбалкански градчета, Карлово и Калофер, са свидетели на..

публикувано на 16.08.25 в 10:25

OPEN BUZLUDZHA събира хиляди под "чинията" на най-разпознаваемия монумент в България

Монументът на връх Бузлуджа – символ на социалистическата епоха в българската история и "звезда" сред любителите на dark туризма , за пореден път е сцена на фестивал с модерен дух и кауза. За пета година OPEN BUZLUDZHA предлага завладяващо..

публикувано на 16.08.25 в 09:05

На Петрова нива отбелязват 122 години от Илинденско-Преображенското въстание

В историческата местност Петрова нива в Странджа днес ще бъде отбелязана 122-годишнината от Илинденско-Преображенското въстание. Честването се провежда под патронажа на държавния глава и в събитието ще участва и президентът Румен Радев, съобщиха от..

публикувано на 16.08.25 в 07:10