В сряда минималните температури ще са от 9 до 14°, в София - около 9°. През деня ще е слънчево. Максималните температури слабо ще се понижат до 21-26°, в София - около 21°.
Над Черноморието ще е слънчево. Максималните температури ще са 20-22°. Морската вода е 17-18°. Вълнението на морето ще е до 2 бала.
Над планините също ще е слънчево с умерен по билата и силен северозападен вятър. Максимална температура на височина 1200 м ще е около 15°, на 2000 м до 9°.
В четвъртък и петък от североизток, ще прониква хладен въздух, дневните температури ще се понижават.
Във вторник сутринта на места в низините и равнините ще има намалена видимост. Минималните температури ще бъдат между минус 4° и 1°. В София ще е около 0°. През деня ще преобладава слънчево време. В източните райони ще духа слаб вятър от..
Хиляди българи, от всички краища на страната, се събраха днес в Пампорово и заедно отпразнуваха националния празник – Трети март. Голямото спускане с народни носии и трибагреници за осма поредна година започна от връх Снежанка, а минусовите температури..
С поставяне на цветя и венци пред паметника на Незнайния воин в София и издигане на националното знаме бе отбелязан Националният празник на България. Присъстваха вицепрезидентът Илияна Йотова, министърът на отбраната Атанас Запрянов, българският патриарх..
Двайсет и пет деца и младежи, оцелели след отвличане от терористи в тунелите под Газа или с родители все още в ръцете на "Хамас", получиха десет дни..
Честит Национален празник и Ден на Освобождението на България, уважаеми сънародници! Ако припомним историята - на 3 март 1878 г. в Сан Стефано край..
Хиляди българи, от всички краища на страната, се събраха днес в Пампорово и заедно отпразнуваха националния празник – Трети март. Голямото спускане с..