В четвъртък минималните температури ще са от 3 до 8°, в София - 4°. До обяд в равнините и низините ще бъде мъгливо или с ниска облачност. После над по-голямата част от страната слънцето ще пробие. Максималните температури ще са от 15 до 20°, в столицата - 16°. След пладне от запад облачността ще започне да нараства.
По Черноморието максималните температури ще са 16-17°, колкото са и на морската вода. Вълнението на морето ще е до 2 бала
В планините ще е слънчево. След обяд от запад облачността ще се увеличава. Максималната температура на височина 1200 м ще е 14°, на 2000 м до 7°.
В петък над Северозападна България и Софийско ще превалява.
Тази година е последната, в която българите ще получават доходите си в левове. В каква валута ще декларират парите си пред данъчните догодина? Това е един от общо 221 въпроса за еврото, събрани от БНБ, на които централната банка отговаря на своя..
България днес - 3 юли 2025 г. В "България днес" на 3 юли слушайте: 05:10 - За проблемите на българските..
В петък, 4 юли, ще бъде слънчево и горещо с максимални температури между 33° и 38°, в София – около 33°. По Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа слаб, в следобедните часове до умерен вятър от изток-югоизток. Максималните температури ще бъдат..
Исторически фестивал в местността "Градище", където се намират руините на ранновизантийска крепост, организира днес от 10:00 до 22:00 часа Регионалният..
Тази година е последната, в която българите ще получават доходите си в левове. В каква валута ще декларират парите си пред данъчните догодина? Това е..