Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

ˮОгън тих“ събра Милица Божинова и Орлин Горанов

Изпълнители с дълга и успешна кариера, Милица Божинова (от вокална група ˮТоника СВ“) и Орлин Горанов за първи път се събират в дует. Песента се нарича ˮОгън тих“ и е написана специално за тях от Момчил Колев, поезията е на Костадин Филипов, аранжиментът – на Калоян Колев. Красивият клип продължава поредицата от проекти на продуцента Игор Марковски и е осъществен с финансовата подкрепа на Национален фонд ˮКултура“.

"Искам с теб да седим на брега, искам с теб да летим над полята. И в твоята длан да заспя, огън тих да пламти над водата…"

Редактор: Албена Безовска



По публикацията работи: Ергюл Байрактарова


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

"Спомен"

Младата актриса и певица Виолина Доцева е готова с новата си песен "Спомен". Тя е написала текста, музиката е създала заедно с Денис Попстоев, който е автор на аранжимента. "Спомен" е съкровен личен разказ, посветен на взаимоотношенията с..

публикувано на 08.05.25 в 10:15

Оркестърът на Държавна опера - Стара Загора с музика на Гершуин в зала "България"

През 2025 г. най-старата извънстолична опера в България – Старозагорската, чества вековен юбилей със серия впечатляващи проекти. На 10 май от 19.00 часа симфоничният оркестър на театъра под палката на главния диригент Ивайло Кринчев ще представи на..

публикувано на 08.05.25 в 09:15

Дара Екимова с нов сингъл и национално турне

Дара Екимова представя "C’est La Vie" - пореден сингъл от своя дебютен албум "Тази стая". Певицата е написала песента заедно с Кристиан Костов, музикалният продуцент Dexter и Венци Венц. Според авторите "C’est La Vie" е за онези моменти, които са..

публикувано на 07.05.25 в 10:15