Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Служебният кабинет ще отчете свършеното от него за шест месеца

Снимка: БГНЕС

Днес, на открито заседание на Министерския съвет, служебното правителство ще направи отчет за свършеното през почти шестте месеца от своя мандат.

В сряда премиерът Гълъб Донев обеща, че отчетът на кабинета ще бъде наситен с факти и резултати, които ясно показват дейността на служебното правителство.

"За този дълъг период на съществуване на служебен кабинет правителството има какво да отчете. Нееднократно сме заявявали, че ние преди всичко действаме и работим, отстояваме интересите на България и на българските граждани, решаваме най-наболелите проблеми в нашето общество“, беше категоричен Донев.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Наталия Киселова с българската общност в Албания

Председателят на парламента пожела на българите в Албания да съхранят своята идентичност

Председателят на Народното събрание се срещна с представители на българската общност в Албания. Начело на българска парламентарна делегация Наталия Киселова посети Албания за участие в 12-ата пленарна сесия на Парламентарната асамблея за..

публикувано на 10.06.25 в 09:27

Протест блокира Дунав мост-2 край Видин

Служители на Агенция "Пътна инфраструктура" ще проведат днес от 12:00 ч. протестна акция под надслов "Достоен труд – достойно заплащане" с искане за по-високи заплати.  Протестът се организира от двата най-големи синдиката у нас – КНСБ и KT..

публикувано на 10.06.25 в 05:55

България днес - 9 юни 2025 г.

В "България днес" на 09 Юни слушайте: 02:10 - Актуална информация от България и света 08:04 - Прогноза за времето у нас и по..

публикувано на 09.06.25 в 19:00