В понеделник минималните температури ще са от минус 7 до минус 2°, в София ще е минус 5°. През деня ще е слънчево. Максималните температури ще са от 5 до 10°, в столицата - около 5°.
По Черноморието ще е предимно слънчево. Максималните температури ще са 5-7°. Морската вода е 5-6°. Вълнението на морето ще е до 2 бала.
Над планините също ще е слънчево с умерен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 м ще минус 2°, на 2000 м до минус 6°.
Във вторник температурите ще се повишат с 1-2°.
Една област в най-бедния регион в ЕС, каквато е печалната слава на българския Северозапад, успява да се нареди в челната тройка в страната ни по степен на икономическо развитие. Данните на Националния статистически институт (НСИ) за 2023 г. показват,..
Асоциацията на индустриалния капитал в България отправи апел за участие в протест на 26 ноември срещу бюджета за 2026 г., който предстои да бъде приет на второ четене. "Призоваваме не само нашите членове, но и всички предприемачи, стопански ръководители,..
В сряда минималните температури ще са от 3 до 8°, в районите с вятър – до 10-12°, в София ще е около 4°. В западните части от Дунавската равнина и Горнотракийската низина ще се задържи тихо и мъгливо. През деня над западната половина от страната ще е..
Една област в най-бедния регион в ЕС, каквато е печалната слава на българския Северозапад, успява да се нареди в челната тройка в страната ни по степен..
В сряда минималните температури ще са от 3 до 8°, в районите с вятър – до 10-12°, в София ще е около 4°. В западните части от Дунавската равнина и..
В Страсбург евродепутатът Христо Петров представи фотоизложбата "Корени и криле за деца и семейства в България". Експозицията включва 23 портрета на деца..