Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

В неделя ще е топло и пролетно

Снимка: архив

В неделя минималните температури ще са в широки граници, от минус 2 в Югозападна България до 10-11° на североизток, в София ще е 1°. През деня ще има слънце с разкъсана облачност. В Дунавската равнина ще е ветровито. Максималните температури ще са от 16 до 21°, в столицата - 16°.

Над Черноморието ще е слънчево. Максималните температури ще са 14-18°. Морската вода е 6-7°. Вълнението на морето ще до 3 бала.

Над планините ще духа умерен до силен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 м. ще е до 11°, на 2000 м. около 4°.

В понеделник температурите ще се понижат. Ще се заоблачи. Възможни са слаби валежи. 


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Патриарх Даниил

Патриарх Даниил: Грехът причинява тъга, а безпорочният живот и покаянието раждат радост

Патриарх Даниил отслужи Света литургия в катедралата "Св. Александър Невски" по случай празника Вход Господен в Йерусалим. Днешният ден отбелязва тържественото влизане на Исус Христос в свещения град. След като възкресил Лазар, Божият син отишъл в..

публикувано на 13.04.25 в 13:00
Росен Желязков

Росен Желязков: Първият F-16 е символ на идеологическата промяна

На официална церемония за посрещането на първия български изтребител F-16 Block 70 в Трета авиобаза в Граф Игнатиево премиерът Росен Желязков изтъкна, че материалната придобивка символизира идеологическата промяна, започнала през 2019 г. " Този..

публикувано на 13.04.25 в 12:06
Наталия Киселова

Наталия Киселова: Необходими са редица мерки за безопасността на пътя

За безопасността на пътя не е достатъчна само промяна на закона, мерките трябва да бъдат много повече, каза пред журналисти председателят на Народното събрание Наталия Киселова, която присъства на тържеството за Цветница в Ловеч. " Административни..

публикувано на 13.04.25 в 10:59