След 28 години и над 10 албума с Мери Бойс Бенд, Мария Мутафчиева издава своя първи самостоятелен албум, озаглавен "Продължавай да мечтаеш". Сценичното му представяне ще се състои на 13 май в Sofia Live Club.
"Създавах този албум във важни за мен години – в последната от тях отбелязвам своя юбилей, така че посвещавам този албум на своите 30 години на музикалната сцена – казва Мери, и допълва: – Всяка от песните ми ме представя такава, каквато съм била в годината, в която съм я пуснала като сингъл: "Приказка за нас" е от 2012, след това бяха "Дъждовните дни", "В моето сърце", "Нежната тайна"… Всяко от тези заглавия можеше да даде име на албума ми, но избрах да го нарека "Продължавай да мечтаеш" защото вярвам, че хората днес имат нужда от точно това послание. 30 години не са малко, но и 12 – времето в което създавах този албум, също не са малко. Мисля , че са си мои години, хората ще чуят песните и ще разберат още малко за мен."
Концертът е с вход свободен за деца и ученици, които ще влизат срещу лична карта, а всеки с билет ще получи албума "Продължавай да мечтаеш" като подарък.
Освен самата Мери, на 13 май в Sofia Live Club до нея на сцената ще бъдат още момчетата от Мери Бойс Бенд, дъщеря ѝ RIA, младиятизпълнител и автор Александър Георгиев – A.L.E.K.S. и тенорът Марио Николов. На живо ще прозвучат песните от албума, както и обичани хитове от репертоара на Мери Бойс Бенд. А сега - "Продължавай да мечтаеш"!
Музиката… Изкуството, което ни съпътства през целия ни живот, в ежедневието и в празниците. Превежда ни през него, показва ни го по-красив и смислен. Създава и извиква спомени, подсилва емоциите, и не на последно място – разказва истории. "Един живот"..
Симфоничният оркестър на Българското национално радио с главен диригент Константин Илиевски дава начало на новия си творчески сезон с празничен концерт в столичната зала "България" на 1 октомври – датата, обявена от ЮНЕСКО за Международен ден на..
Едно дългоочаквано завръщане вече е факт – 19 години по-късно D2, една от най-обичаните рок групи, е отново в оригиналния си състав : Димитър Кърнев - китара, Дичо Христов - вокал, Александър Обретенов - бас, Васил Вутев – барабани, и новото..
Папи Ханс сгрява студената есен с новата си песен – горещата чувствена латино бачата "Невинна". Тя идва след поредица балади и е първи сингъл от..