ДНК тест е потвърдил самоличността на Ангел Христов – един от т.нар. братя Галеви, и утре предстои аутопсия, за да стане ясна причината за неговата кончина, съобщи служебният вътрешен министър Иван Демерджиев. По думите му, няма данни за насилствена смърт.
Установено е, че Ангел Христов не е минал границата със свой документ за самоличност и ако въобще е ползвал някакъв документ, той не е бил истински. Работи се по версията, че той не е влязъл жив в страната ни. Информацията за полет от Дубай не е потвърдена, каза още министърът.
Разследващите органи се опитват да установят дали и другият “брат” – Пламен Галев, се намира в България.
Служители на ТЕЦ "Марица изток 2", членуващи в КНСБ и КТ "Подкрепа", излязоха на мълчалив протест в знак на солидарност със служителите на Българското национално радио, Българската национална телевизия и Българската телеграфна агенция. Работещите в..
В брой 51 на предаването слушайте : Личните успехи на българите в Ню Йорк изграждат образа на държавата ни в САЩ – разговор на Весела Кръстева с гимнастичката от националния ни отбор по художествена гимнастика Силвия Тасева, създала свой..
На национален протест излизат днес работещите в трите обществени медии в страната – Българската телеграфна агенция, Българската национална телевизия и Българското национално радио. Протестът, който ще се проведе от 12,00 часа на кръстовището пред..
Една азбука, едно послание към Европа и много хипотези – глаголицата е ключ към нашето наследство и национална идентичност. По повод 1170-годишнината от..
Трети пореден ден София ще остане без наземен транспорт, съобщи на фейсбук страницата си Центърът за градска мобилност. След няколкочасова среща със..
Служители на ТЕЦ "Марица изток 2", членуващи в КНСБ и КТ "Подкрепа", излязоха на мълчалив протест в знак на солидарност със служителите на Българското..