Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Орлин Павлов тръгва на лятно турне из България

Снимка: БТА

Орлин Павлов e на прага на своето лятно турне. То започва на 22 юли в Летния театър на Бунарджика в Пловдив и ще продължи на брега на нашето Черноморие: на 28 юли е в Царево, Летен Кинобар, 2 август - в Амфитеатъра на Созопол, 4 август -  Свети Влас, Амфитеатър Арена, и 22 август - в Летния театър на Бургас.

В рамките на двучасовото шоу почитателите на Орлин Павлов ще имат възможността да видят на живо аудиовизуален концерт-спектакъл, включващ емблематични песни от първия самостоятелен албум на певеца "Още малко", както и други популярни и любими на публиката песни.

В това вълнуващо музикално-артистично пътуване ще се преплетат различни жанрове: поп, джаз, суинг и фънк. На сцената заедно с Орлин ще застанат едни от най-изявените български музиканти, сред които Милен Кукошаров (пиано), Мирослав Иванов (китара), Кристиан Желев (барабани), Емилио Мархолев (тромпет), Евден Димитров (бас), Стефан Стефанов (пиано), Велислав Стоянов (тромбон), Мартин Ташев (тромпет и вокали) и Владислав Мичев (тромбон).

Подгряваме за турнето на Орлин Павлов с песента, дала името на албума "Още малко", която е включена и в българския сериал "Скъпи наследници". Музиката и аранжиментът са на Ясен Козев и Крум Георгиев, текст - Гери Турийска и Крум Геориев.

Водим своите войни с затворени очи.

И изглежда май светът е полудял.

Но каквито и мечти да сме имали преди,

Вече искам само да те видя пак. ИДВАМ СИ!!!

Още малко и ще бъда до теб.

Още малко и ще бъдем добре.

И защото при теб сърцето ми е.

Прибирам се в вкъщи при приятелите!

Съставил: Диляна Трачева


По публикацията работи: Михаил Димитров


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Младен Койнаров

80 г. от рождението на народния певец Младен Койнаров

На днешната дата отбелязваме 80 г. от рождението на един от най-характерните, разпознаваеми и любими народни певци от Родопите – Младен Койнаров. Роден на 15 септември 1945 г. в с. Оряховец, Смолянска област, той започва професионалния си път още..

публикувано на 15.09.25 в 10:15
Емил Димитров

"Моя страна, моя България"

" Яд ме е, че сънародниците на всички континенти се просълзяват, когато изпълнявам "Моя страна". Те говорят и пеят за родината, плачейки. А управниците ни не милеят за нея…" – казва приживе Емил Димитров, композитор и изпълнител на един от..

публикувано на 12.09.25 в 10:20
Крум Янков

"Стоене, сино Стоене" – спомен за народния певец и акордеонист Крум Янков

Днес отбелязваме 95 г. от рождението на народния певец и акордеонист Крум Янков. Роден на 11 септември 1930 г. в родопското село Добралък, изпълнителят проявява от малък интерес към акордеона. Решаващи за формирането му като музикант са турнетата из..

публикувано на 11.09.25 в 10:15