Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Орлин Павлов тръгва на лятно турне из България

Снимка: БТА

Орлин Павлов e на прага на своето лятно турне. То започва на 22 юли в Летния театър на Бунарджика в Пловдив и ще продължи на брега на нашето Черноморие: на 28 юли е в Царево, Летен Кинобар, 2 август - в Амфитеатъра на Созопол, 4 август -  Свети Влас, Амфитеатър Арена, и 22 август - в Летния театър на Бургас.

В рамките на двучасовото шоу почитателите на Орлин Павлов ще имат възможността да видят на живо аудиовизуален концерт-спектакъл, включващ емблематични песни от първия самостоятелен албум на певеца "Още малко", както и други популярни и любими на публиката песни.

В това вълнуващо музикално-артистично пътуване ще се преплетат различни жанрове: поп, джаз, суинг и фънк. На сцената заедно с Орлин ще застанат едни от най-изявените български музиканти, сред които Милен Кукошаров (пиано), Мирослав Иванов (китара), Кристиан Желев (барабани), Емилио Мархолев (тромпет), Евден Димитров (бас), Стефан Стефанов (пиано), Велислав Стоянов (тромбон), Мартин Ташев (тромпет и вокали) и Владислав Мичев (тромбон).

Подгряваме за турнето на Орлин Павлов с песента, дала името на албума "Още малко", която е включена и в българския сериал "Скъпи наследници". Музиката и аранжиментът са на Ясен Козев и Крум Георгиев, текст - Гери Турийска и Крум Геориев.

Водим своите войни с затворени очи.

И изглежда май светът е полудял.

Но каквито и мечти да сме имали преди,

Вече искам само да те видя пак. ИДВАМ СИ!!!

Още малко и ще бъда до теб.

Още малко и ще бъдем добре.

И защото при теб сърцето ми е.

Прибирам се в вкъщи при приятелите!

Съставил: Диляна Трачева


По публикацията работи: Михаил Димитров


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Стенли не изневерява на характерния си стил с новата песен "Власт"

Винаги в крак с времето, но запазващ характерния си стил, Стенли представя най-новата си песен "Власт". Музиката е създадена заедно с младите музиканти от Innerglow, Тодор Ковачев е написал текста, Петър Желев е направил аранжимента. За първи..

публикувано на 10.06.25 в 10:15

Среща с Идриз Амети – музикант, който обединява балканските култури

Българската публика имаше възможност да се наслади на едно специално изпълнение от албанския певец Идриз Амети – артист с корени от Република Северна Македония и богата културна история. На 6 юни той представи в София своя солов проект "Земята се..

публикувано на 09.06.25 в 11:40

"Искам теб" – нова песен от супергрупата "Фондацията"

"Фондацията" отдавна е надскочила статута на музикална група. Тя се е превърнала в институция, отдадена на каузата да гради мостове между минало и настояще с вечните български песни. Ето защо Дони, Иван Лечев, Славчо Николов и Венко Поромански рядко..

публикувано на 09.06.25 в 10:15