Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

SPICE Music Festival в Бургас

Снимка: spicemusicfest.bg

Петото издание на SPICE Music Festival ще се проведе на 4 и 5 август на Морска гара Бургас. Ден по-рано - на 3 август, от 17 часа, в центъра на града ще има Warm up party. 

Подгряващото парти е безплатно, на любимото за бургазлии място – пространството до Часовника. А на следващия ден в Бургас пристигат едни от най-големите звезди на световната сцена от 90-те – SNAP!, FUN FACTORY, NANA, Dr Alban, Alexia, Apache Indian, Culture Beat, Kate Ryan, LUZENCO, N Trance, Paradisio, DJ Quicksilver, U96 и българската формация Гумени Глави. 

Информацията е на БНР Бургас.

БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Български студент представя оригинален шрифт на триенале на типография в Полша

VFU (Visionary Font Ultra) – това е наименованието на шрифт, с който третокурсникът от Варненския свободен университет, Володимир Федотов се представя на Международното триенале на типография в Полша.  "За създаването на един шрифт е нужно..

публикувано на 02.02.25 в 07:15

За чудесата в живота, вярата и светлината… новият български филм "Не затваряй очи"

За чудесата в живота, за способността ни да следваме пътя и да не предаваме вярата си е новият български филм "Не затваряй очи", който тръгва по кината в страната на 31 януари. Разказана накратко, историята е следната: един свещеник – отец Павел,..

публикувано на 31.01.25 в 20:30
Премиерата на „Стажантът“ с участието на Мария Бакалова беше през месец май м.г. на кинофестивала в Кан.

Два филма с българско участие са сред претедентите за "Сезар"

Късометражният филм "Човекът, който не можеше повече да мълчи" – копродукция между Хърватия, Франция, България и Словения, и "Стажантът" с участието на актрисата Мария Бакалова са продукциите с българско участие, включени в надпреварата за..

публикувано на 31.01.25 в 11:21