След безпрецедентното решение на община Пловдив, да наруши предварителното споразумение за използване на стадион “Христо Ботев“ и да откаже на националния ни отбор да проведе мача си от европейските квалификации на съоръжението, днес УЕФА разпореди двубоят между България и Унгария да бъде изигран на Националния стадион "Васил Левски“ в София, на 16 ноември при закрити врата, съобщиха от Българския футболен съюз.
“Трагикомедия – така може да се определи казуса с мача Унгария - България и неяснотата къде ще се играе срещата два дни преди датата”, реагираха унгарските медии.Междувременно, спортният министър Димитър Илиев разпореди незабавно да се предприемат мерки националният ни стадион да бъде подготвен да приеме отборите на двете страни.
Кръгла маса относно необходимостта от национална програма за борба със затлъстяването ще се проведе днес в Народното събрание. В експертен доклад на тема "(не?)Победимите пандемии – Затлъстяването" се посочва, че страната ни е на 5-о място в..
В софийския Интер Експо Център от 30 септември до 3 октомври се провежда международното изложение MachTech&InnoTech, в центъра на което са машините и технологиите в металообработката. Продукцията си представят 150 изложители и над 500..
Във вторник минималните температури ще са от 5 до 10°, по морето и до 13°, в София – 6°. През деня ще преобладава слънчево време. Следобед над крайните североизточни райони облачността ще се увеличи и на места там ще превали дъжд. Вятърът ще е..
След официалното посрещане на летище "Васил Левски" тази сутрин, волейболните национали на България - вицешампиони от Световното първенство във..
"Подобаващо за това, което момчетата направиха, за заряда, с който ни дариха, за това, че ни припомниха, че трябва да се радваме на нашите общи..
В сряда минималните температури ще са от 5 до 10°, по морето и по-високи, в София – 6°. През деня облачността ще бъде разкъсана, над много райони..