Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Студът взе първа жертва

Снимка: БГНЕС

Един човек е починал на улица в Казанлък вследствие на студа, съобщи БГНЕС. Тялото му е намерено до контейнери за смет.

Първоначално се появи информацията, че петдесет и седем годишният мъж е бил бездомен и е нощувал по улиците на града, но по-късно тя беше опровергана от полицията. Това е първата официална жертва на студовете през тази зима.

На мястото се извършва оглед, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.


БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Европейски дни на художествените занаяти в Антоново

Европейски дни на художествените занаяти се откриват днес в Антоново. Мотото на тазгодишното издание е "Златната нишка", затова и началото ще бъде поставено с ателиета по изработка на макраме и плъстене на вълна. Всеки ден до края на седмицата..

публикувано на 31.03.25 в 07:00

Облачно и дъждовно начало на новата седмица

В понеделник облачността ще бъде предимно значителна с краткотрайни валежи от дъжд и слаб вятър. Минималните температури ще бъдат между 6° и 11°, в София – около 6°, а максималните - между 11° и 16°, в София – около 11°. В планините..

публикувано на 30.03.25 в 18:30

Столичната община помага на доброволци да засядат 835 дръвчета

Около 835 дръвчета ще бъдат засадени чрез инициативата #ГораВквартала на Столичната община. За целта доброволци и дарители ще избират между 53 локации в 11 района на София. " Инициативата е чудесна възможност за всички, които обичат зеленината..

публикувано на 30.03.25 в 17:25